פרופיל החברה

גל יסמין שיווק והפצה בע”מ היא חברה משפחתית, שהוקמה בשנת 1992 בידי יהודה אסולין.

החברה עוסקת ביבוא, שיווק והפצה של מגוון מוצרים רחב, המשמשים בתפעול יומיומי במפעלי מזון, במסעדות ובמוסדות ציבוריים למיניהם.

הקודם
הבא

 

החברה מספקת ל-1,300 לקוחותיה סל מקיף הכולל מוצרים חד-פעמיים, חומרי ניקיון, כימיקלים, כלי מטבח, מזון יבש, שמנים לתעשייה, פתרונות אריזה ומוצרי ניילון.  לגל יסמין קו מוצרים במיתוג עצמי ובנוסף, היא משמשת כמשווק מורשה של מוצרי חוגלה, יוניליוור, אוסם, מכסף , דייברסי ישראל וחברות נוספות מהמובילות במשק.

 

מגוון מוצרים ואספקה מהירה

החברה שמה דגש על מהירות האספקה – נושא קריטי עבור עסקים בתחום המזון – ולכן, הקימה מערך שילוח הכולל שש משאיות בפריסה דרומית נרחבת, לביצוע חלוקת המוצרים. בהתאם לכך, כל ההזמנות מסופקות באופן ישיר אל הלקוח, בתוך 24 עד 48 שעות מרגע ביצוע ההזמנה.

במטרה להקל על הלקוחות ולחסוך מהם טרחה והוצאות רבות, גל יסמין מציעה תחת קורת גג אחת, את כל המוצרים הדרושים ללקוחותיה. כך, ניתן לבצע הזמנה מרוכזת ולחסוך בזמן וגם בכסף – במקום להתקשר עם מספר ספקים, תהליך שעלול לייקר ולעכב את האספקה.

היתרונות שלנו:

  • מקצועיות – ניסיון רב שנים בהתקשרות עם לקוחות מגוונים, ממסעדות ועד למפעלי תעשייה.
  • יחס אישי לכל לקוח – אנו מקפידים על שירות יוזם וליווי אישי, קשוב ומקצועי.
  • מגוון ואיכות – סל רחב של מוצרים באיכות מעולה הזמינים ללקוחות בכל עת.
  • זמינות – אנו מתחייבים לזמינות תמידית, ומאפשרים שינויים של הרגע האחרון בהזמנות.
  • עלות – מחיר אטרקטיבי בהשוואה למתחרים והוזלות משמעותיות עבור לקוחותינו.


עומדים לרשותכם בכל עת

במהלך שנות פעילותנו, התרחב מעגל הלקוחות שלנו וצברנו ניסיון רב בעבודה עם חברות, מוסדות ומפעלי תעשייה גדולים. כיום, אנו מספקים את מוצרינו למסעדות, אולמות אירועים, קייטרינג, עיריות, בתי ספר, עמותות ועוד.

מאז הקמתה, הערך החשוב ביותר העומד לנגד עיניהם של מנהלי ועובדי גל יסמין, הוא שמירה על שביעות רצונם של הלקוחות ונאמנותם – אנו מתחייבים להקפיד על שירות זמין ואישי, תוך מתן מענה מקיף ומהיר.