עגלת ניקיון

תנועה גדולה ותחלופה מהירה של אנשים במקום אחד יוצרות הרבה אבק ולכלוך. הדבר נפוץ בעיקר במקומות כמו תחנות רכבת, בתי חולים, בתי מלון, קניונים או מגדלי משרדים. כדי לשמור על החלל הציבורי ועל המרחב האישי נקי לאורך זמן מעסיקים צוות אמין ומקצועי שאחראי על שמירת הניקיון ועל האווירה הנעימה במקום לפעמים גם בכל שעות היום והלילה.

צוותי הניקיון במקומות אלה משתמשים בעגלת ניקיון שעוזרת להם לשנע את חומרי הניקוי ואת האביזרים הנילווים ממקום למקום במהירות וביעילות, כך שהסביבה בה אנחנו נמצאים תמיד תרגיש נעימה וריחנית.

עגלת ניקיון יכולה להיות מפלסטיק או ממתכת ויש לה גלגלים כמובן, שנועדו להקל על עבודת צוותי הניקיון. העגלה מחולקת למדפים שונים המציעים מקומות איחסון המתאימים לחומרי הניקיון השונים ולשאר הציוד הנדרש כגון מברשות, גלילי נייר או כפפות.

ניתן לחלק את סוגי עגלות הניקיון לשלושה סוגים:

  1. עגלות מחומרים שונים המתאימות לחלוקה של מזון, ביגוד או מוצרים קטנים. לרב, משתמשים בעגלות מסוג זה במכבסות, בתי חולים או ספריות עירוניות.
  2. עגלות ניקיון מפלסטיק – עגלות אלה מתאימות לנשיאת משקל קל עד בינוני. עגלות כאלה מתאימות לחומרי ניקוי, דלי מים ואביזרי ניקוי אחרים הנידרשים לניקוי. עגלות כאלה מתאימות לבתי ספר, מלונות, מגדלי משרדים ועוד. את עגלות הניקיון ניתן לחלק לשתי קטגוריות משנה: עגלת ניקיון קטנה המתאימה לדלי, בקבוק ומגב ומשמשת בעיקר בבתי ספר ועגלת ניקיון גדולה הכוללת חלוקה למספר חומרי ניקוי, דלי ופח המתאימה לבתי חולים.
  3. עגלות ניקיון ממתכת (נירוסטה) – עגלות אלה מתאימות לחומרי ניקוי ואביזרי ניקוי במשקל בינוני עד כבד. עגלה כזו מתאימה למכונות כגון שואב אבק תעשייתי או עגלות מצעים גדולות. השימוש בעגלות ניקיון ממתכת נפוצות בעיקר בבתי מלון ובבתי חולים.

עגלת הניקיון של גל יסמין היא מהעגלות המובילות בתחום הניקיון.

העגלה עשויה משילוב של מתכת ופלסטיק המאפשר לה לנוע בקלות ממקום למקום תוך שמירה על עמידות לאורך זמן..

העגלה מחולקת לכמה תאים על מנת להקל על עבודת הניקיון:
– פח אשפה גדול המתאים לניירות ולאשפה

  • שני דליים קטנים (אדום וכחול) במדף העליון של העגלה המתאימים לבקבוקים עד ליטר וחצי, מטליות
  • מדף אמצעי (מתחת לדליים) המתאים לגלילי נייר, שקיות אשפה וכפפות
  • מדף תחתון (מתחת למדף האמצעי) המתאים לחומרי ניקוי בבקבוקים גדולים של 4 ליטר
  • שני דליים גדולים (אדום וכחול) ומתקן לסחיטת סחבות רצפה הנמצאים בחלקה הקידמי של עגלת הניקיון.

כשעגלות הניקיון מרכזות את כל מה שצריך במקום אחד, עם נגישות קלה ונוחה אין ספק שיותר קל לנקות ביעילות ובמהירות.

טיפים
מאמרים ומידע

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן